Представництво в суді: передайте захист своїх інтересів професіоналам

Після отримання незалежності, українське законодавство постійно розвивається і змінюється, що призводить до виникнення протиріч і колізій у сфері юриспруденції.

Далеко не кожен громадянин здатний самостійно розібратися у всіх нюансах процесуального провадження, адже необхідно правильно скласти документацію, грамотно представити всі тонкощі проблеми у відповідній установі і проконтролювати виконання постанови. У зв'язку з цим все актуальнішим стає питання про делегування відстоювання своїх прав професійним юристам.

По яким справам ви можете оформити

представництво інтересів в суді

У нашій компанії ви отримаєте спеціалізовану підтримку у вирішенні проблеми в інстанції будь-якого рівня та у відповідності з категорією і специфікою конкретної ситуації.

У нашій компетенції такі справи:

  • Цивільні

Вирішення конфліктів, пов’язаних із майновими, кредитними, земельними, сімейними і трудовими спорами, а також вирішення питання зі спадщиною.

  • Адміністративні

Врегулювання конфлікту між громадянином чи суб'єктом підприємництва і органом державної влади, вирішення складної податкової або митної ситуації, стягнення неустойки, пені або заборгованості, та інше.

  • Господарські

Сприяння у вирішенні страхових і фінансових конфліктів, складнощів у відносинах між суб'єктами підприємницької діяльності, спорів між роботодавцем і працівником, захист прав споживачів.

  • Кримінальні

Послуги юриста та адвоката у суді та на досудовому слідстві.

Ми пропонуємо довіритися компетентним фахівцям, які на професійному рівні зможуть вирішити питання, як в державних, так і в комунальних або будь-яких інших органах і організаціях, а також як перед фізичними, так і перед юридичними особами.

Центр правової допомоги «Ratum»:

дії, спрямовані на сприятливий результат!

Коли ви звернетеся до нашого Центру з питання представництва ваших інтересів у суді, ви отримаєте кваліфікованого адвоката відповідної спеціалізації. Він зможе не тільки вибудувати грамотну стратегію поведінки, але і зібрати доказову базу, що сприяє виграшу процесу.

Для максимальної ефективності і результативності діяльності юриста, проводяться наступні роботи:

  • Визначається мета клієнта, аналізуються і вивчаються всі нюанси, формується правова позиція.
  • Вивчаються наявні нормативно-правові акти та інші документи.
  • Готується і подається позовна заява, клопотання, мирова угода, відгук або інша документація процесуального характеру, яка може знадобитися.
  • Підготовка і безпосередня участь в усіх судових процесах.
  • Отримання постанови і контроль за її виконанням.

Центр правової допомоги «Ratum» гарантує

успішне представництво інтересів в суді

У відповідності із чинним законодавством України, передати свої повноваження по веденню процесу можуть не тільки фізичні особи, але і установи, і громадяни, які ведуть підприємницьку діяльність, і підприємства та організації.

Захист своїх прав і свобод за сприяння адвоката значно збільшує шанси на позитивний результат розгляду. Таким чином, ви маєте можливість домогтися найбільш сприятливого результату, а також не брати активної участі в процесі, продовжуючи займатися своєю роботою. Таке рішення заощадить не тільки час, але й кошти, адже грамотний правозахисник зможе заздалегідь розрахувати всі витрати і виключити непотрібні.

Представництво інтересів у судах

у справі будь-якої складності

Якщо ви потрапили у скрутну процесуальну ситуацію, і не знаєте, як вирішити питання на свою користь — наші фахівці завжди у вашому розпорядженні! Ми грунтовно підходимо до вирішення питань, пов'язаних з судовими процесами, тому не турбуйтеся, довіртеся нам — ми забезпечимо позитивний результат!