Компетентні юридичні послуги

у Харкові у Центрі «Ratum»

         Сучасне законодавство України постійно змінюється і розширюється, впроваджуються нові реформи і норми, тому людина без спеціальних знань у галузі юриспруденції не здатна повністю розібратися з усіма тонкощами і нюансами. Це і є причина, чому фахівці у правовій сфері стають все більш затребуваними. Їх досвід і знання можуть знадобитися в найпростіших ситуаціях, так і в складних обставинах.

Центр правової допомоги «Ratum»:

оперативні послуги адвокатів у будь-якій ситуації

Пріоритетом Центру є виключно інтереси клієнта та вирішення його проблем. Фахівці ніколи не стоять на місці, у своїй практиці ми використовуємо не тільки напрацьовані досвідом схеми, але й інноваційні методи, і нестандартні шляхи.

Якою складною не була б ситуація — ви зможете її вирішити з нашою допомогою. Ми працюємо в різних напрямах:

 • Сімейні справи

Допоможемо у вирішенні проблем щодо розірвання шлюбу, опіки над дітьми, аліментів, встановлення батьківства, та інші аспекти.

 • Житлові питання

Ситуації з пропискою, володінням житла, земельні ділянки, сприяння в складанні документів.

 • У галузі адміністративного права

Участь адвоката на будь-якому етапі розгляду справи про адміністративне порушення, подання апеляції, клопотань, заяв.

 • Надаємо медичного адвоката

Захищаємо як лікарів, так і пацієнтів. Допомагаємо в отриманні компенсацій, представляємо в суді.

 • Вирішуємо митні суперечки

Оформлення вантажів, врегулювання спорів із митницею.

 • Громадянство і міграція

Оформлення громадянства, посвідки на постійне чи тимчасове проживання, представляємо клієнтів в міграційних службах, а також представляємо іноземних громадян в органах державної влади.

 • Справи по ДТП

Надаємо послуги юриста у Харкові у важких обставинах на дорозі — виїжджаємо на місце події, ведемо переговори і збираємо докази.

 • Кримінальні переслідування будь-якої складності

У нас можна отримати захист обвинуваченого, підозрюваного або свідка під час досудового розслідування та судового розгляду справи і з висококваліфікованим адвокатом виграти процес.

 • Юридичний супровід суб'єктів підприємницької діяльності

Ми забезпечимо вашому бізнесу всебічну юридичну підтримку та захистимо від неправомірних дій партнерів, податкової служби, або інших органів державної влади.

 • Оперативне консультування із будь-якого питання

Ви отримаєте вичерпні рекомендації по кожному напрямку юриспруденції.

 • Забезпечення інформаційної безпеки бізнесу і приватних осіб, а також створення комплексної системи безпеки

У нас є професіонали в багатьох областях, які здійснюють не тільки супровід бізнесу — ми створимо таку систему, що на конфіденційність вашої інформації ніхто не зможе зазіхнути.

Крім перерахованого вище, послуги юриста в Харкові від нашої компанії охоплюють всебічну допомогу в складанні заяв, претензій, скарг та інших видів звернень, а окрім цього ви можете за запитом отримати науково-практичні висновки про застосування і тлумачення норм права.

     

Найкращий захист інтересів, прав і свобод!

В умовах становлення держави можливість стати жертвою неправомірних дій як приватних осіб, так і державних органів, стає все реальнішою. Ми допоможемо розібратися і підкажемо, як варто себе вести, захистимо вас і ваших близьких.

У нас не нав'язують свої пропозиції. Після вивчення вашої справи та матеріалів по справі ми знайдемо найбільш оптимальні шляхи вирішення питання на вашу користь, та кожен свій крок будемо погоджувати з вами. Завдання Центру — не продати послуги юридичної фірми, а надати допомогу клієнту і отримати виправданий результат.