09 жовтня 2021
Вітаємо професіоналів своєї справи з днем юриста України! Бажаємо завжди мати козир в рукаві, гідний багаж знань і досвіду, перспектив і приголомшливого успіху! Будьте здорові, уважні, детальні, розважливі та багатогранні! Нехай ваша праця приносить бажаний дохід і велике задоволення! Добра вам і високих цілей!
11 лютого 2021
ТОВ "ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ "РАТУМ" підписало угоду про співпрацю з ГО "ПО "СУСПІЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ ТА ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ" ТОВ "ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ "РАТУМ" підписало угоду про співпрацю з ГО "ПО "СУСПІЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ ТА ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ".
31 грудня 2020
З прийдешніми новорічними святами! Ось вже наближається до закінчення складний 2020-й рік. Covid-19 вніс корективи, напевно, в усі сфери нашого життя та змусив в першу чергу піклуватися про своє здоров'я та здоров'я близьких нам людей. Маємо надію, що Новий 2021-й рік змінить ситуацію на краще й всі ми разом будемо повертатися до звичного нам режиму, хоча б поступово.
09 грудня 2020
Товари, які заборонять продавати в супермаркетах з 8 січня Товари, які заборонять продавати в супермаркетах з 8 січня. 9 грудня 2020 року Кабінет міністрів на засіданні прийняв рішення про те, що в Україні введуть локдаун - карантинні обмеження - на термін з 8 січня 2021 року по 24 січня 2021 року.
15 червня 2020
Вітаємо з отриманням адвокатського свідоцтва колегу! Центр правової допомоги "Ratum"відноситься до тих компаній, які цілеспрямовано виховують власні таланти, а не шукають кадри на ринку. Вітаємо з успішним складанням адвокатського іспиту та отриманням адвокатського свідоцтва вихованцем фірми !!!
07 травня 2020
Ми переїхали! Центр правової допомоги «Ratum» приступив до своєї роботи за новою адресою.
16 березня 2020
17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» 17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»
02 березня 2020
Громадська організація приєднається до всеукраїнської акції "Відновлюємо ліси разом" Громадська організація приєднається до всеукраїнської акції "Відновлюємо ліси разом"
28 лютого 2020
Безпека бізнесу та особи Основне завдання Центру «Ратум» – комплексне і професійне правове обслуговування діяльності наших Клієнтів у всіх сферах життєдіяльності.