09 січня 2018
Почала діяти форма паспорта об'єкта будівництва В даному паспорті відображаються результати обстеження об'єкта, що здійснюється з метою оцінки його відповідності основним вимогам до будівель і споруд, визначених технічним регламентом, та прийняття обгрунтованих заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час експлуатації.
08 грудня 2017
Чесний бізнес буде захищений 16 листопада Верховна Рада ухвалила законопроект щодо протидії тиску на бізнес з боку правоохоронних структур.
16 листопада 2017
Cтворення національної системи кібербезпеки Верховна Рада прийняла закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України». Він набере чинності 9 травня 2018 року.
20 квітня 2017
Як діяти при обшуку? У чинному КПК України передбачено таку слідчу дію, як обшук. Єдиною підставою для проведення обшуку є ухвала слідчого судді. Здійснювати обшук житла чи іншого володіння особи має право слідчий або прокурор. Тому, якщо до вас завітали із приводу обшуку, у першу чергу необхідно вимагати ухвалу слідчого судді.
15 квітня 2017
З Днем Народження! Колектив вітає директора Центру правової допомоги «Ratum» Коротенко Олега Івановича з Днем Народження!
10 квітня 2017
Спадкування за заповітом. Що необхідно знати? Заповіт – це особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті. Заповіт складається у письмовій формі, із зазначенням місця та часу його складання. Заповіт повинен бути особисто підписаний заповідачем.
05 квітня 2017
Поганий стан доріг: боротися чи миритися? Прийшла весна… Почав танути асфальт на дорогах... Але водіям зовсім не весело... Якість дорожнього покриття з кожним роком все більше засмучує... І виникає питання: чи можливо відшкодувати шкоду, завдану водіям через поганий стан доріг?
30 січня 2017
Наш колектив Професійні юристи Центру «Ratum» успішно практикують в різних сферах захисту правових інтересів своїх Клієнтів, в тому числі і у вирішенні спорів, що виникають між найбільшими компаніями по всій території України.
28 січня 2017
Безпека бізнесу та особи Основне завдання Центру «Ратум» – комплексне і професійне правове обслуговування діяльності наших Клієнтів у всіх сферах життєдіяльності.