Юридична компанія «Ratum» спеціалізується на представництві інтересів Клієнта в усіх державних і недержавних органах, підприємствах, установах і організаціях, зокрема в поліції; СБУ; прокуратурі; фіскальній, міграційній, прикордонній службах; митниці та ін.

У нашій фірмі працюють тільки професіонали, для яких рішення навіть нестандартних ситуацій – це щоденна робота. Наші ціни та професійно-організована робота співробітників буде справжнім задоволенням роботи з нами! Клієнти компанії завжди можуть розраховувати на стабільну якість послуг і високий рівень професійної відповідальності. Наша головна мета – оперативне надання високопрофесійних юридичних послуг нашим довірителям.

Відгуки клієнтів

  • Фізичні особи
  • Юридичні особи

Від імені Асоціації приватно практикуючих лікарів-стоматологів України та від мене особисто хочу висловити подяку Центру правової допомоги "Ratum" за надані послуги та консультації, за підтримку і кваліфіковану допомогу у вирішенні юридичних питань і професіоналізм. Центр надає послуги найвищої якості, це надійний і компетентний партнер.

Таравнех Шакер президент Асоціації приватно практикуючих лікарів-стоматологів України

Дякуємо персоналу Центру правової допомоги «РАТУМ» за високу якість і оперативність наданих послуг. Головною перевагою співробітників є вміння швидко, кваліфіковано і сумлінно виконувати поставлені завдання, а також обов'язковість і акуратність, проявлені в процесі роботи. Рекомендуємо для правового супроводу всіх виникаючих завдань.

Шабалтас Павло Петрович Голова Черкасько-Лозівської селищної ради

Кваліфікований керівник, порядна людина, дуже виконавчий, одним словом - емоції позитивні, роботою фірми – ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ. Дали друзям пораду звертатися в «РАТУМ» при вирішенні різних питань. ДЯКУЄМО.

Жіднін Олександр Сергійович

Вдячний Олегу Івановичу Коротенко за вирішення питань з оформлення та супроводу договору поставки, а також за професіоналізм, компетентність і оперативність компанії «РАТУМ».

Кислов Андрій Володимирович

Центр правової допомоги “Ratum” став для нас надійним партнером при вирішенні складних юридичних питань та завдань, що виникли під час оформлення установчих документів фірми. Варто відмітити професіоналізм співробітників. Вони дуже коректні та уважні при роботі зі своїми клієнтами незалежно від масштабу отриманого замовлення. Пунктуальні, креативні, досконало підходять до вивчення документів та швидко реагують на потрібні зміни, тобто, такими і повинні бути справжні юристи. Було дуже приємно з ними співпрацювати та, сподіваємось, що Центр правової допомоги “Ratum” залишиться надійним помічником і в  майбутньому.

Інженерна компания "Барса" Директор Олександр Жиднін

Найприємніший момент у особистому спілкуванні з керівництвом на початковому етапі і в процесі роботи з персоналом, порекомендуємо колегам працювати з Вашою організацією.

Аквапарк «Джунглі»

Висловлюємо подяку компанії «РАТУМ» і особисто директору Коротенко Олегу Івановичу за професіоналізм, кваліфіковану юридичну допомогу, сучасні відгуки і добре ставлення до клієнта

Олена Середа Організатор і куратор програми «Курси Італійського Дизайну» ТОВ «Індустрія Дизайну»

При зверненні до компанії «РАТУМ» відразу стало зрозуміло, що у її фахівців величезний досвід роботи і велика юридична практика. Я дуже задоволена результатом. Дякую за вашу працю.

Стоматологічний центр «C&T DENT»